Klinika uzależnień kobiet


TerapiaKobieta.pl


61-312 Poznań, Spławie 48

Numer telefonu: 533 221 555

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Klinika uzależnień kobiet

Kobiety z natury są wrażliwe, a więc można wyobrazić sobie, co dzieje się w umyśle kobiety, która, nie radząc sobie z przeżywanymi problemami, sięga po alkohol lub narkotyki. Jest to tylko chwilowa ucieczka od problemów, przy czym stan psychiczny uzależnionej staje się jeszcze gorszy, gdyż doskonale zdaje sobie ona sprawę z tego, że szkodzi sama sobie, rujnuje swoje życie i rani swoich bliskich. To na pewno nie pomaga w uporaniu się z nałogiem, a wręcz przeciwnie, powoduje błędne koło.

Jak się z niego wyrwać? Na pewno nie uda się zrobić tego samodzielnie ani nawet z pomocą najbardziej empatycznych bliskich. Niezbędna jest specjalistyczna pomoc. Oferuje ją klinika uzależnień kobiet Agnus, która działa w Poznaniu. Warto zgłosić się do tego miejsca w przypadku uzależnienia od alkoholu, narkotyków lub zakupów, gdyż placówka ta pomogła już wielu paniom odzyskać pełnię zdrowia.

  • Uzależnienie od alkoholu czy narkotyków potrafi zniszczyć dobre relacje z bliskimi. Dobrze, że są takie miejsca jak ta klinika, w której mamy możliwość uzyskania fachowej pomocy w wyjściu z nałogu.

  • rupars dodał komentarz 2018-06-11 08:39:44
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >