Producent worków foliowych • Moderno Mundo


Moderno Mundo Sp.z o.o.


62-023 Gądki, Firmowa 10

Numer telefonu: 61 306-77-77

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Producent worków foliowych • Moderno Mundo

Interesuje Cię producent worków foliowych, który w swojej ofercie posiada także opakowania typu doypack oraz nadruki fleksograficzne? Szukasz zaufanej i polecanej przez wszystkich firmy? Postaw na usługi i produkty Moderno Mundo i ciesz się niepodważalną jakością! 

Znalezienie firmy oferującej szeroki zakres usług i produktów z folii, a także opakowań to zadanie trudne, jednak nie niemożliwe. Przede wszystkim skupić się powinieneś na ofercie Moderno Mundo, firmy, która od lat zrzesza grono zadowolonych klientów! Wybierając ich worki foliowe, możesz liczyć na wytrzymałość, wysoką jakość wykonania, a także estetykę, które sprawią, że Twój produkt prezentować się będzie odpowiednio. Zainteresowany? Sprawdź ich stronę i dowiedz się więcej o workach foliowych! Skontaktuj się z firmą, aby dogadać szczegóły zlecenia i ciesz się produktami najwyższej jakości! 

  • Ja mam warzywniak od 5 lat a od prawie 5 jestem we współpracy z w/w firmą , ich worki foliowe są wręcz idealne do pakowania warzyw i owoców.

  • Ewa Pawlak dodał komentarz 2018-03-26 12:42:45
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >