Przemysłowa spawarka laserowa


Zabielski Lasery24


18-420 Jedwabne, Korytki 6

Numer telefonu: 511484375

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Przemysłowa spawarka laserowa

Renomowane przedsiębiorstwo ZABIELSKI oferuje różnego typu wycinarki laserowe. Zgromadzone doświadczenie sprawiło, że firma bezbłędnie rozpoznaje potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

W asortymencie znajduje się przemysłowa spawarka laserowa. Urządzenie pozwala na szybkie i precyzyjne łączenie profili metalowych oraz wielu innych detali. Warto zaznaczyć, że pojawiające się na powierzchni odkształcenia są niewielkie, więc nie jest wymagana dodatkowa obróbka w celu wygładzenia materiału. Asortyment zawiera także urządzenia laserowe z automatycznym załadunkiem oraz prasy krawędziowe.

Zapewne ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że firma oferuje wiele innych usług. Wysoko wykwalifikowani fachowcy wykonują prace związane z piaskowaniem i śrutowaniem, cięciem laserem światłowodowym, zaginaniem stali, czyszczeniem oraz malowaniem wyrobów. Podmiot podejmuje współpracę z przedsiębiorstwami, które zajmują się nadawaniem znaki CE.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Insperio


Kolonia Porosły 4, Choroszcz

Zobacz >

Wopak


św. Rocha 15, Zabłudów

Zobacz >

AlmiDecor


Al. Legionów 114C, Łomża

Zobacz >