Inez • Wypożyczalnia samochodów zastępczych Bolesławiec


Inez


59-700 Bolesławiec, Dobra 158

Numer telefonu: 604473215

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Inez • Wypożyczalnia samochodów zastępczych Bolesławiec

Niestety, Twoje auto zostało unieruchomione na dłuższy czas akurat wtedy, kiedy go potrzebujesz i nie możesz nawet dojechać do pracy? To spory problem dla wielu osób, które w swoim codziennym życiu korzystają z samochodu. Na szczęście można znaleźć tymczasowe rozwiązanie, jakie sprawi, że otrzymasz do swojej dyspozycji auto, którym będziesz się poruszać bez problemów. Do tego celu właśnie służy wypożyczalnia samochodów zastępczych w Bolesławcu, która dokłada wszelkich starań, by jej użytkownicy byli zadowoleni. 

O szczegółach i warunkach, które trzeba spełnić, by skorzystać z takiej wypożyczalni, dowiesz się więcej ze strony inezauto.pl, gdzie przygotowano wszystkie informacje. Zapoznaj się z nimi już teraz, żeby przekonać się, że zdecydowanie warto wybrać takie rozwiązanie, by znów móc korzystać z samochodu na czas naprawy własnego. 

  • Według mnie, Inez to dobre miejsce na wynajem samochodu w Bolesławcu. Maja konkurencyjne ceny i dysponują odpowiednią flotą pojazdów - nie dziwi, więc to, że ich usługi zyskują na popularności. :)

  • ricalidas dodał komentarz 2019-04-25 15:41:28
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Zobacz >

AB-rent


Sycowska 13, Wrocław

Zobacz >

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Zobacz >