Wielkopolska noclegi nad jeziorem


Kaskada Hotel&Restauracja


60-453 Poznań, Międzyzdrojska 37

Numer telefonu: 691 500 928

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Wielkopolska noclegi nad jeziorem

W tym roku chciałbyś spędzić urlop w jednym z komfortowo urządzonych hoteli znajdujących się w Polsce w pobliżu jeziora? Marzy Ci się aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu albo słodkie leniuchowanie na plaży? Odwiedź stronę internetową kaskada-hotel.pl. Ten znajdujący się w Wielkopolsce hotel oferuje noclegi nad Jeziorem Kierskim. Oddaje on do dyspozycji gości aż 26 pokoi (jedno, dwu- oraz czteroosobowe).

Podczas pobytu w hotelu będziesz mógł korzystać z takich atrakcji jak flyboard, deska SUP, rowery wodne, wędkowanie, opalanie, kąpiele w jeziorze, żeglowanie i nie tylko. Uwielbiasz spacery wzdłuż brzegu? Chciałbyś spędzić trochę czasu blisko natury? Zabierz ze sobą rodzinę lub drugą połówkę i przyjedź nad Jezioro Kierskie. Osoby samotne mają ogromną szansę spotkać na urlopie w ww. hotelu miłość swojego życia.

  • Hotel Kaskada to miejsce noclegowe oraz restauracja w dobrej lokalizacji - nad Jeziorem Kierskim. Myślę, że ich usługami powinni się zainteresować osoby złaknione wypoczynku, złapania oddechu od stresującej codzienności.

  • smalllion709 dodał komentarz 2020-01-08 10:35:13
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >