Skup aut - Izbica Kujawska


Autokasacja U Jacka


87-700 Aleksandrów Kujawski , Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Numer telefonu: 660 185 232

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Skup aut - Izbica Kujawska

Zdaniem wielu osób skupy samochodów są ciekawą alternatywą zarówno dla bezpośredniej sprzedaży aut, jak i popularnych niegdyś komisów. Ich niewątpliwy fenomen polega przede wszystkim na łączeniu atutów obu tych rozwiązań, przy jednoczesnym niwelowaniu wad. Innymi słowy, Autokasacja u Jacka, czyli skup aut dla osób z Izbicy Kujawskiej, daje możliwość pozbycia się pojazdu bez konieczności szukania nabywcy na własną rękę. Ponadto, sprzedaż odbywa się bez zbędnych pośredników, ponieważ skup jest odbiorcą samochodu, któremu nie trzeba płacić prowizji.

Na uwagę zasługuje także sposób przeprowadzania transakcji. Warto więc wiedzieć, że w takim przypadku wszelkie formalności są ograniczone do minimum i są one załatwiane podczas jednego tylko spotkania. Oznacza to, że klient nie musi tracić czasu na poszukiwanie kupców oraz umawiać się z nimi na oglądanie auta, co wiązałoby się z koniecznością poniesienia dużych nakładów czasowych.

  • Pełen profesjonalizm w wycenie samochodu oraz obsłudze klienta. Dla mnie to najlepszy skup aut, z którym warto współpracować.

  • urtuntun dodał komentarz 2019-04-30 12:09:55
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

podlogibydgoszcz.pl


Fordońska 40, Bydgoszcz

Zobacz >

SEDYMENT


Elgiszewo k/Torunia 1, Ciechocin

Zobacz >

Auto Serwis Kwiatowa


Kwiatowa 83, Toruń

Zobacz >