Transport niskopodwoziowy z niemiec | https://gabaryty.net/


GABARYTY.NET


40-855 Katowice, Janasa 4

Numer telefonu: +48-515-515-301

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Transport niskopodwoziowy z niemiec | https://gabaryty.net/

Osoby poszukujące solidnego i doświadczonego  przewoźnika, zajmującego się spedycją i transportem międzynarodowym, powinny zainteresować się usługami firmy gabaryty.net. Specjalnością tego przewoźnika jest relokacja ponadgabarytów w kraju oraz zagranicą,  w tym  transport niskopodwoziowy z Niemiec, Anglii, Francji oraz pozostałych Państw UE.

Firma podejmuje się przewozu praktycznie każdego rodzaju maszyn, wśród przewożonych ładunków warto wymienić: koparki, kombajny, wywrotki, a także jachty, wiatraki do elektrowni wiatrowych. Ponadto w swoich usługach posiada przewóz nietypowych  ładunków - chemicznych oraz sypkich, które transportuje się w specjalnych silosach. Przewoźnik posiada wykwalifikowaną kadrę, dzięki której nawet najbardziej nietypowe zlecenie zrealizowane jest w sposób sprawny i przede wszystkich bezpieczny.

  • Trzeba przyznać, że na transporcie ponadgabarytowym znają się tam, jak mało gdzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z pewnością jeszcze nie raz będziemy do nich się zwracać by nam coś przewieźli. :)

  • userimom dodał komentarz 2019-05-13 14:08:08
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Legionów 9, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Zobacz >