Tworzenie animacji 2D


Crazy Cat Studio


43--36 Wilkowice, Kwiatowa 11

Numer telefonu: 510 772 141

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Tworzenie animacji 2D

Szukasz kogoś, kto na co dzień zajmuje się tworzeniem animacji? Chcesz mieć naprawdę fajną kampanię, w której znajdzie się reklama animowana i nie wiesz, do kogo się zgłosić ze zleceniem wykonania takiego filmiku promocyjnego? Polecamy Crazy Cat Studio. To miejsce, gdzie tworzenie animacji 2d jest chlebem powszednim. Pracownicy tej firmy znają się na tym temacie i doskonale radzą sobie z tworzeniem animacji zgodnych z wytycznymi klienta.
Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe filmiki, które wykonała, to możesz obejrzeć je na ich stronie internetowej, pod adresem crazycat.studio. Tam też znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat tej firmy oraz ich szczegółową ofertę. Zajrzyj tam koniecznie i dowiedz się wszystkiego, a następnie skontaktuj się z nimi w celu omówienia szczegółów. Gwarantujemy Ci, że ich usługi na pewno w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. Zgłoś się do nich i razem stwórzcie oryginalną animację dla Twojej firmy, która będzie w ciekawy sposób prezentowała Twoje usługi lub produkty. 

  • Myślę, że niewielu jest takich specjalistów, jak ci z Crazy Cat Studio, którzy potrafią tak niezwykle kreatywnie podejść do zagadnienia animacji. Ponadto pracownicy tej firmy mają jedną ważną cechę, potrafią wsłuchać się w potrzeby klienta. Połączenie tych dwóch cech to gotowy przepis na sukces.

  • Nusuppivp dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

Zobacz >

AB-rent


Sycowska 13, Wrocław

Zobacz >

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Zobacz >