Schody dywanowe poznań | http://www.poznan.nkschody.pl/


NKSchody Norbert Klaczyński


62-005 Bolechowo Osiedle, Norwida 45

Numer telefonu: 604825701

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Schody dywanowe poznań | http://www.poznan.nkschody.pl/

Za najnowocześniejsze schody montowane w jednorodzinnych domach uznaje się modele dywanowe produkowane z wytrzymałego na uszkodzenia i twardego drewna:

  • jesionowego,
  • bukowego,
  • dębowego,
  • egzotycznego.

Profesjonalne wykonane schody dywanowe prezentują się nienagannie i wyglądają tak, jakby zostały wyprodukowane z jednego kawałka drewna. Konstrukcja ta nie musi być planowana już na etapie budowy obiektu, co jest bardzo wygodne. Na uwagę zasługuje także bezproblemowy montaż, który powinien zostać zlecony doświadczonym fachowcom.

Kontakt do nich znajduje się na stronie poznan.nkschody.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa mającego w ofercie niezawodne schody dywanowe w Poznaniu doceniane przez coraz większą grupę osób poszukujących trwałych rozwiązań na lata. Modele te montowane są zazwyczaj we wnętrzach nowoczesnych, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić je w pomieszczeniach nieco bardziej klasycznych. Są one doceniane za delikatny i lekki wygląd, dlatego doskonale prezentują się w dużych przestrzeniach, w których znajdują się elementy szklane oraz stalowe.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >

Sweet Paste


Słoneczna 30, Daszewice

Zobacz >