Food truck wynajem


Mateusz Niziurski Matik


33-133 Radłów, Wał-Ruda 92

Numer telefonu: 725490759

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Food truck wynajem

Jakie są koszty wynajmu przyczepy gastronomicznej i dla kogo dedykowana jest taka usługa? Z wypożyczenia samochodu korzystają między innymi początkujący przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie są pewni kierunku rozwoju swojej działalności. Chcą działać ostrożnie i rozpoczynać od mniejszych wydatków. Właśnie dlatego food truck na wynajem jest dla nich świetnym rozwiązaniem. Podobnie jest w przypadku rozwoju biznesu. Chcesz postawić drugą, trzecią lub czwartą przyczepę? Na początku możesz ją wynająć i sprawdzić czy interes ma szansę się zwrócić zgodnie z oczekiwaniami.

Na stronie internetowej pod linkiem serwisfoodtruckow.pl można znaleźć opis usług firmy, która specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży samochodów do małej gastronomii. Obsługuje przede wszystkim klientów z Krakowa, lecz jest otwarta także na osoby z innych regionów Polski.

  • Uważam, że warto podjąć współpracę z tą firmą, zarówno w dziedzinie wynajmu food tracku czy jego serwisowania. To dobre miejsce dla każdego komu marzy się otwarcie czy rozwinięcie biznesu gastronomicznego.

  • arouranof dodał komentarz 2020-05-21 12:56:32
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


Poprzeczna 14, Wieliczka/Kraków

Zobacz >

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

Zobacz >