Z bali domy - Dom z Duszą


Dom z Duszą Tadeusz Dusza


34-408 Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Numer telefonu: 18 275 8365

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Z bali domy - Dom z Duszą

Polacy są stosunkowo mało mobilnym społeczeństwem, jeżeli porównamy ich choćby z Zachodnią Europą. Budowa domu jest inwestycją, którą na ogół przeprowadza się raz, góra dwa, w życiu.

Gdy jesteśmy na etapie planowania budowy domu jednorodzinnego (lub bliźniaka), warto starannie się zastanowić, czy przypadkiem inwestycja w dom z bali drewnianych nie będzie właściwym wyjściem. Jednym z wartych polecenia przedsiębiorstw, które trudnią się stawianiem takich domów, jest firma Dom z Duszą, której stacjonarna siedziba mieści się w miejscowości Odrowąż, położonej między Zakopanem a Krakowem.

Dokładne informacje na temat działalności tej inicjatywy zamieszczono na stronie internetowej, która funkcjonuje pod adresem: buduj-z-drewna.com. Na tej witrynie możemy obejrzeć naprawdę urocze projekty domów z bali (w różnych stylach oraz metrażach), jakie proponuje firma Dom z Duszą.

  • Mnie się marzy, żeby mieć właśnie dom wykonany z bali. Jedno wiem, że jeśli miałbym stawiać taki dom to tylko z www.buduj-z-drewna.com - takich fachowców od sztuki cieślskiej, to nie tak łatwo znaleźć.

  • lerisengi dodał komentarz 2018-03-13 12:56:28
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


Poprzeczna 14, Wieliczka/Kraków

Zobacz >

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, Kraków

Zobacz >

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >